• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PEG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PEG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PEG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PEG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Peggle Game Replay Format PopCap Games

Co to jest plik PEG?

Zapisane odtwarzanie utworzone przez Peggle, gra dwukanałowa w grze PopCap Games. Zapisuje film z poprzednio odtwarzanej gry, którą można obejrzeć w programie Peggle. Mogą być udostępniane i oglądane przez innych graczy.

Pliki PEG są zapisywane domyślnie w folderze Program Files / PopCapGames / Peggle Deluxe / userdata / replays.

Peggle Nights zapisuje rejony z rozszerzeniem .PEGN.

Jak otworzyć plik PEG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PEG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PEG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PEG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PEG

Inne problemy z plikiem PEG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PEG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PEG:

  • plik PEG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PEG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PEG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik