• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PE4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PE4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PE4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PE4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ulead Image Archive Ulead

Co to jest plik PE4?

Archiwum lub pamięć podręczna miniatur używanych przez Ulead Photo Explorer. Zawiera małe wersje zdjęć zapisanych w albumie fotograficznym. Umożliwia szybkie przeglądanie zdjęć w albumie.

Jak otworzyć plik PE4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PE4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PE4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PE4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PE4

Inne problemy z plikiem PE4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PE4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PE4:

  • plik PE4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PE4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PE4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik