• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Portable Document Format Adobe Systems

Co to jest plik PDP?

Plik Portable Document Format (PDF) utworzony przez program Adobe Acrobat lub inny program z dodatkiem plug-in programu Acrobat. Obsługuje tekst, obrazy, formularze i inne dane. Zwykle używane do publikowania dokumentów oryginalnie utworzonych w różnych formatach.

Rozszerzenie ".Pdp" jest rzadko używane w plikach PDF, ale jest ono obsługiwane jako rozszerzenie programów takich jak Adobe Photoshop CS5. Ponieważ rozszerzenie ".Pdp" jest rzadkie, zamiast tego należy używać rozszerzenia .PDF.

Jak otworzyć plik PDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDP

Inne problemy z plikiem PDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDP:

  • plik PDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik