• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sybase PowerDesigner Format Microsoft

Co to jest plik PDM?

Plik tekstowy zawierający jeden lub więcej skryptów wraz z informacjami o pakowaniu i wdrażaniu aplikacji Visual Basic (VB). Zawiera wszystkie niezbędne pliki, lokalizacje instalacji i nazwę skryptu.

Kiedy tworzone są dodatkowe pakiety wdrażania dla projektu. Nowe pakiety / skrypty instalacyjne są zapisywane na początku pliku PDM projektu.

Jak otworzyć plik PDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDM

Inne problemy z plikiem PDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDM:

  • plik PDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik