• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDFIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDFIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDFIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDFIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PDF Index Generator Project Format PDF Colony Software

Co to jest plik PDFIG?

Plik projektu zapisany przez program PDF Index Generator, program służący do tworzenia indeksów książek dla plików .PDF. Zawiera wszystkie wygenerowane dane indeksu, a także ustawienia projektu dla indeksu, takie jak nazwa pliku wejściowego, liczby stron do indeksu oraz słowa, które mają zostać uwzględnione lub wykluczone. Zapisano w formacie XML.

Pliki projektów PDFIG mogą być używane do automatycznego dodawania indeksu do istniejącego pliku PDF. Mogą być ponownie otwierane i edytowane, aby tworzyć nowe indeksy.

Jak otworzyć plik PDFIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDFIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDFIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDFIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDFIG

Inne problemy z plikiem PDFIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDFIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDFIG:

  • plik PDFIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDFIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDFIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik