• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lizard Safeguard Secure PDF Format LockLizard

Co to jest plik PDC?

Skompresowany plik .PDF chroniony przed kopiowaniem przy użyciu oprogramowania zabezpieczającego Lizard Safeguard PDF. Chroni dokument PDF przed nieautoryzowanym przeglądaniem, kopiowaniem, udostępnianiem, modyfikowaniem, przechwytywaniem ekranu i drukowaniem.

Pliki PDC są zabezpieczone przy użyciu szyfrowania AES 256-bitowego, kontrolerów DRM i systemu licencjonowania opartego na sieci Web w czasie rzeczywistym. Mogą być otwierane tylko przez upoważnionych użytkowników.

Jak otworzyć plik PDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDC

Inne problemy z plikiem PDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDC:

  • plik PDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik