• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCSAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCSAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCSAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCSAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mass Effect Saved Game Format Electronic Arts

Co to jest plik PCSAV?

Zapisany plik gry stworzony przez Mass Effect 2, galaktyczną grę fabularną. Zawiera profil gracza, osiągnięcia i przedmioty. Może to być automatycznie zapisana gra stworzona przez oprogramowanie lub utworzona przez użytkownika gra. Może być edytowany za pomocą edytora zapisu Mass Effect 2 lub 3 Gibbeda lub przekształconego w format .XBSAV do użytku na konsoli Xbox.

Pliki PCSAV utworzone przez Mass Effect 2 można importować do programu Mass Effect 3. Należy jednak pamiętać, że pliki ME2 PCSAV są przechowywane w katalogu zapisywania z następującą lokalizacją i nazwą:

C: Użytkownicy [user] DocumentsBioWareMass Effect 2Save [player_profile]

[Player_profile] powinien być w formacie Name _ ## _ Class_200212, gdzie Name to nazwa twojego znaku (eG, John), ## jest poziomem znaków (eG, 30), a klasą jest klasę znaków (eG, Vanguard , Infiltrator, itp.). Kod 200212 reprezentuje datę i musi być prawidłowym ciągiem daty. Teraz, gdy otworzysz ME3, wybierz opcję Import ME2 Character i zaimportuj swój profil gracza.

Mass Effect 3 używa plików .SAV do zapisywania gier.

Jak otworzyć plik PCSAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCSAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCSAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCSAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCSAV

Inne problemy z plikiem PCSAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCSAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCSAV:

  • plik PCSAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCSAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCSAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik