• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PCMark Benchmark Format FutureMark

Co to jest plik PCR?

Plik utworzony przez program PCMark Vantage, który jest używany do tworzenia testów wydajności dla komputerów z systemem Windows i ich programów. Zawiera wyniki benchmarku systemowego, w tym procesora, pamięci i wydajności dysku.

Pliki PCR mogą przechowywać wyniki gier, multimediów, muzyki, komunikacji, wydajności lub pamięci masowej komputera. Mogą być eksportowane do formatu Microsoft Excel za pośrednictwem interfejsu eksportu w programie PCMark Vantage.

Jak otworzyć plik PCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCR

Inne problemy z plikiem PCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCR:

  • plik PCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik