• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mass Effect Package Format Electronic Arts

Co to jest plik PCC?

Plik używany przez Mass Effect 2 i 3, pierwsza osoba strzelanka oparta na silniku do gier Unreal Engine 3. Mogą zawierać różne dane gry, w tym modele, tekstury i pokoje. Zazwyczaj używany do modyfikowania (lub "mod") zawartości gry.

Pliki PCC są zazwyczaj znajdowane w katalogu BioGameCookedPC w ramach instalacji Mass Effect 2. Przykładowy plik PCC to BIOG_HMF_ARM_SHP_R.Pcc, gdzie "HMF" oznacza postać Human Female.

Pliki PCC są podobne do plików .UPK.

Jak otworzyć plik PCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCC

Inne problemy z plikiem PCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCC:

  • plik PCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik