• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Printed Circuit Board Format N/A

Co to jest plik PCB?

Konstrukcja lub model płytki drukowanej (PCB), która zapewnia połączenia z elementami elektrycznymi. Używany do tworzenia układu, który jest używany do drukowania płyty fizycznej. Zapisano w standardowym formacie tekstowym ASCII.

Jak otworzyć plik PCB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCB

Inne problemy z plikiem PCB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCB:

  • plik PCB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik