• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PC2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PC2. Jeżeli chcesz otworzyć plik PC2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PC2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Image Degas

Co to jest plik PC2?

Format graficzny używany przez firmę Degas Elite, program do edycji zdjęć dla systemów Atari ST. Posiada standardową rozdzielczość 640 x 200 i obsługuje 4 kolory. Może zostać otwarty przez firmę Degas Elite w systemach Atari.

Do plików Degas Elite 2 używamy rozszerzenia pliku .PI2.

Jak otworzyć plik PC2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PC2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PC2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PC2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PC2

Inne problemy z plikiem PC2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PC2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PC2:

  • plik PC2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PC2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PC2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik