• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Image Degas

Co to jest plik PC1?

Graficzny format obrazu używany przez firmę Degas Elite, edytor obrazów dla systemów Atari ST. Zapisane ze standardowym formatowaniem 320 x 1200 pikseli i 16 kolorami. Może być również otwarty bezpośrednio na systemach Atari z Degas Elite.

Degas Elite 1 również korzysta z rozszerzenia pliku .PI1.

Jak otworzyć plik PC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PC1

Inne problemy z plikiem PC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PC1:

  • plik PC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik