• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Personal Composer Musical Notation Format Personal Composer

Co to jest plik PC?

Musical Score stworzony za pomocą Personal Composer, notacji muzycznej, MIDI, sekwencjonowania i publikacji. Może zostać utworzony przy użyciu interfejsu oprogramowania lub nagranego za pomocą instrumentu MIDI.

Pliki osobistych kompozytorów mogą zawierać notację muzyczną, teksty, symbole, tytuły i inne informacje.

Jak otworzyć plik PC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PC

Inne problemy z plikiem PC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PC:

  • plik PC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik