• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBXPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBXPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBXPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBXPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Project Builder Xcode Project File Format Apple

Co to jest plik PBXPROJ?

Plik danych utworzony przez Xcode, aplikację programistyczną dla systemu Mac OS X. Zapisuje dane projektu, takie jak lista kodów źródłowych i plików zasobów oraz właściwości konstrukcyjne. Zapisuje również dane grupy, które organizują pliki zasobów w hierarchii folderów wirtualnych.

Mimo, że interfejs Xcode pokazuje plik project.Pbxproj dla projektu w interfejsie użytkownika IDE, w pliku projektu .XCODEPROJ przechowywany jest rzeczywisty plik PBXPROJ.

Jak otworzyć plik PBXPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBXPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBXPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBXPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBXPROJ

Inne problemy z plikiem PBXPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBXPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBXPROJ:

  • plik PBXPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBXPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBXPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik