• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation Portable Firmware Image Sony

Co to jest plik PBP?

Plik obrazu aktualizacji oprogramowania sprzętowego używany do aktualizacji oprogramowania układowego Sony Playstation Portable (PSP). Często używane do instalowania demonstracji gier na PSP, ale mogą być również wykorzystywane do instalowania gier i aplikacji domowych. Czasami używane do modyfikowania lub hackowania PSP. Zazwyczaj nazwana "EBOOT.PBP".

Jak otworzyć plik PBP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBP

Inne problemy z plikiem PBP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBP:

  • plik PBP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik