• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PC-BSD Setup Format N/A

Co to jest plik PBI?

Pakiet instalacyjny utworzony dla systemu operacyjnego PC-BSD. Zawiera plik instalacyjny i biblioteki niezbędne do pełnej instalacji. Uruchamia kreator instalacji PC-BSD po otwarciu. Podobny do pliku SETUP.EXE dołączonego do programów Windows.

Pliki PBI służą do instalowania PC-BSD, desktopowego systemu operacyjnego zbudowanego z FreeBSD, który jest wariantem oryginalnej platformy BSD (Berkeley Software Distribution). FreeBSD został początkowo wydany w 1993 roku i jest najbardziej rozpowszechnioną dystrybucją open source BSD.

Jak otworzyć plik PBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBI

Inne problemy z plikiem PBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBI:

  • plik PBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik