• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PureBasic Source Code Fantaisie

Co to jest plik PB?

Plik programu zawierający kod źródłowy utworzony z PureBasic. Opierając się na programowaniu BASIC. Mogą zawierać zmienne, funkcje i odniesienia do innych plików źródłowych.

Jak otworzyć plik PB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PB

Inne problemy z plikiem PB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PB:

  • plik PB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik