• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PawaaFILE File Format Pawaa Software

Co to jest plik PAW?

Plik utworzony w formacie pawaaFILE, opracowanym przez Pawaa Software w celu bezpiecznego przechowywania i przesyłania plików, szczególnie w środowiskach korporacyjnych. Pakietuje dowolny plik z warstwą szyfrowania i polityką użytkowania, dzięki czemu plik jest chroniony przed niepożądanym dostępem. Wymusza również ścieżki audytu i daty ważności, dzięki czemu plik ma dodatkowe poziomy kontroli dystrybucyjnej.

Oprogramowanie Pawaa przeznaczone do użytku z formatem pawaaFILE integruje się z dowolną aplikacją korporacyjną, w tym programami Microsoft Word, PowerPoint, Adobe Acrobat i innymi. W każdej aplikacji użytkownicy mogą zapisywać dokument jako plik PAW, a następnie bezpiecznie przekazać go odbiorcom pocztą elektroniczną lub siecią firmową.

SecurelyShare nie jest już rozwijany i został przerwany.

Jak otworzyć plik PAW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAW

Inne problemy z plikiem PAW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAW:

  • plik PAW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik