• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hewlett-Packard System Backup ZIP Format Hewlett-Packard

Co to jest plik PAQ?

Zawiera dane służące do przywracania plików systemowych lub innych danych wstępnie zainstalowanych w systemie komputerowym firmy Hewlett-Packard (HP). Zapisano w skompresowanym i zaszyfrowanym formacie archiwum. Zwykle znajdują się na instalatorze oprogramowania systemu HP lub na dyskach odzyskiwania.

Pliki PAQ można otwierać za pomocą programu do dekodowania, takiego jak WinZip. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło, wpisz "Pandora", aby odblokować plik.

Jak otworzyć plik PAQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAQ

Inne problemy z plikiem PAQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAQ:

  • plik PAQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik