• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PANDORA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PANDORA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PANDORA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PANDORA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pandora Private Multimedia Format N/A

Co to jest plik PANDORA?

Plik używany przez mobilną aplikację Android Pandora jako ukryty plik. Gdy aplikacja Pandora jest używana do przechowywania plików audio lub wideo prywatnych, aplikacja dołącza rozszerzenie .Pandora do pliku.

Jak otworzyć plik PANDORA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PANDORA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PANDORA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PANDORA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PANDORA

Inne problemy z plikiem PANDORA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PANDORA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PANDORA:

  • plik PANDORA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PANDORA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PANDORA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik