• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PANDO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PANDO. Jeżeli chcesz otworzyć plik PANDO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PANDO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pando Package Format N/A

Co to jest plik PANDO?

Zawiera informacje meta-danych dotyczące pliku lub grupy plików, które mają zostać przesłane przy użyciu programu Pando, programu służącego do przesyłania plików podobnie do klienta BitTorrent. Służy do odniesienia innych lokalizacji pliku / plików do pobrania.

Pliki PANDO są podobne do plików .TORRENT, ponieważ zawierają dane o pliku / plikach do pobrania, ale nie rzeczywistych danych.

Pando przestał świadczyć usługi w dniu 31 sierpnia 2013 r. Program nie jest już dostępny, co powoduje, że pliki PANDO są nieaktualne.

Jak otworzyć plik PANDO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PANDO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PANDO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PANDO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PANDO

Inne problemy z plikiem PANDO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PANDO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PANDO:

  • plik PANDO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PANDO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PANDO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik