• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerAMP Album Art Format Poweramp

Co to jest plik PAMP?

Plik graficzny używany przez Poweramp, odtwarzacz muzyki dla Androida. Zapisuje grafikę albumu, która może być wyświetlana podczas odtwarzania muzyki. Zazwyczaj zapisywane razem z plikami .MP3 (lub innymi plikami audio) w tym samym folderze.

Jak otworzyć plik PAMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAMP

Inne problemy z plikiem PAMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAMP:

  • plik PAMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik