• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACT! Database Pointer Format The Sage Group

Co to jest plik PAD?

Plik skrótu używany przez ACT! Oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Zawiera wskaźnik do rzeczywistego ACT! Pliki bazy danych, które są przechowywane w plikach .ADF i .ALF. Często używane jako skrót pulpitu do otwierania bazy danych.

Pliki PAD są wskazówkami dla ACT! Baza danych, a nie sama baza danych. Dlatego też nie zawierają danych dotyczących relacji z klientami.

Sage ACT! Stała się Swiftpage Act! W 2013.

Jak otworzyć plik PAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAD

Inne problemy z plikiem PAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAD:

  • plik PAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik