• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P96

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P96. Jeżeli chcesz otworzyć plik P96, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P96

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Win96 Database Format N/A

Co to jest plik P96?

Zapisuje dane zapisane przez skaner trunkingowy PRO-97 / PRO-2055. Mogą zawierać nagrania komunikacji radiowej lub dane importowane z RadioReference.Com

Jak otworzyć plik P96?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P96 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P96 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P96 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P96

Inne problemy z plikiem P96

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P96 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P96:

  • plik P96 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P96 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P96 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik