• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P7M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P7M. Jeżeli chcesz otworzyć plik P7M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P7M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digitally Encrypted Message N/A

Co to jest plik P7M?

Plik P7M jest szyfrowaną wiadomością e-mail zawierającą zawartość i załączniki wrażliwego poczty elektronicznej. Służy do zapobiegania nieupoważnionym użytkownikom uzyskania dostępu do informacji w wiadomości e-mail i może wymagać prywatnego klucza, który odpowiada kluczowi publicznemu wiadomości w celu otwarcia dokumentu. Pliki P7M są zazwyczaj używane do ochrony poufnych informacji medycznych, finansowych i biznesowych.

Pliki P7M są zazwyczaj postrzegane jako pliki smime.P7m. Pliki te zawierają zawartość i załączniki wiadomości e-mail i zostały zabezpieczone przez bezpieczne / wielozadaniowe Internetowe rozszerzenia poczty elektronicznej (S / MIME), które jest standardem szyfrowania danych publicznych typu MIME.

Większość plików P7M, w tym plików smime.P7m, można otwierać za pomocą programu Cryptigo p7mViewer.

Jak otworzyć plik P7M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P7M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P7M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P7M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P7M

Inne problemy z plikiem P7M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P7M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P7M:

  • plik P7M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P7M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P7M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik