• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P7. Jeżeli chcesz otworzyć plik P7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PKCS #7 Digital Certificate Format N/A

Co to jest plik P7?

Cyfrowy plik certyfikatu używany przez różne aplikacje do uwierzytelniania. Zawiera klucz, który został wygenerowany przy użyciu specyfikacji kryptograficznych klucza publicznego (PKCS) # 7. Bardziej powszechnie widziane z rozszerzeniem .P7C.

Jak otworzyć plik P7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P7

Inne problemy z plikiem P7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P7:

  • plik P7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku P7
P7 do ART