• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P3T

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P3T. Jeżeli chcesz otworzyć plik P3T, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P3T

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation 3 Theme Format Sony

Co to jest plik P3T?

Plik motywu dla systemu gier wideo Sony PlayStation 3. Zawiera obrazy tła, przyciski, układy, pliki dźwiękowe i inne ustawienia służące do dostosowywania interfejsu PS3. Można pobrać i zainstalować za pomocą przeglądarki przeglądarki konsoli PS3.

Pliki P3T mogą być przenoszone na PS3 za pomocą karty Memory Stick lub USB. Powinny być umieszczone w katalogu: / PS3 / THEME. Jeśli folder THEME nie istnieje, musisz najpierw utworzyć folder, a następnie przenieść plik P3T.

Jak otworzyć plik P3T?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P3T jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P3T z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P3T którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P3T

Inne problemy z plikiem P3T

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P3T nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P3T:

  • plik P3T którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P3T z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P3T nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik