• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P3R

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P3R. Jeżeli chcesz otworzyć plik P3R, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P3R

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Render Settings Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik P3R?

Plik ustawień używany przez Adobe Photoshop, aplikację służącą do edycji grafiki rastrowej i grafiki 3D. Zapisuje ustawienia służące do renderowania obrazu 3D, w tym stylów twarzy, krawędzi, wierzchołków, objętości i stereo. Może to być plik dołączony do programu Photoshop lub niestandardowy plik zapisany przez użytkownika.

Pliki plików P3R są używane do zapisywania i wczytywania ustawień renderowania obrazów 3D w celu uzyskania pewnych właściwości. Można je uzyskać w oknie dialogowym "Ustawienia renderowania 3D", które można otworzyć, wybierając 3D & rarr. Ustawienia renderowania ... W programie Photoshop.

Jak otworzyć plik P3R?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P3R jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P3R z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P3R którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P3R

Inne problemy z plikiem P3R

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P3R nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P3R:

  • plik P3R którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P3R z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P3R nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik