• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P3L

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P3L. Jeżeli chcesz otworzyć plik P3L, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P3L

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Light Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik P3L?

Plik ustawień światła 3D używany przez program Adobe Photoshop, program do edycji zdjęć. Zapewnia kolory, miejsca, światła kierunkowe i jasności w przestrzeni trójwymiarowej. Może przechowywać światła punktowe, spotowe, nieskończone i oparte na obrazie. Wykorzystywany przez składnik edycji 3D programu Photoshop do zapisywania i ładowania wstępnie ustawionych parametrów oświetlenia i dodawania ich do jednej lub więcej scen 3D.

Program Photoshop CS5 zawiera kilka wstępnie ustawionych obiektów oświetleniowych zapisanych w katalogu / Presets / Lights /. Zainstalowane fabrycznie pliki P3L to: Blue Lights.P3l CAD zoptymalizowane.P3l Cold.P3l Dawn.P3l Lights Day.P3l Domyślne Lights.P3l Fire.P3l Hard Lights.P3l Lush.P3l Mardi Gras.P3l Night Lights.P3l Primary Colors.P3l Purple Faze.P3l Red Lights.P3l białe światła.P3l

Jak otworzyć plik P3L?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P3L jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P3L z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P3L którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P3L

Inne problemy z plikiem P3L

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P3L nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P3L:

  • plik P3L którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P3L z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P3L nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik