• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P3E

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P3E. Jeżeli chcesz otworzyć plik P3E, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P3E

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photoshop Repousse Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik P3E?

Plik ustawień stworzony przez program Photoshop, profesjonalny program do edycji grafiki. Zapisuje presety kształtu repousse, które definiują kształt i wygenerowaną ścieżkę, która może zmieniać wielkość i obracać kształt. Często używane do nadawania logo i przycisków efektu 3D popping.

Jak otworzyć plik P3E?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P3E jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P3E z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P3E którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P3E

Inne problemy z plikiem P3E

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P3E nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P3E:

  • plik P3E którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P3E z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P3E nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik