• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P2M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P2M. Jeżeli chcesz otworzyć plik P2M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P2M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PhotoWorks Appearance Format Dassault Systemes

Co to jest plik P2M?

Plik utworzony przez PhotoWorks, program służący do tworzenia obrazów 2D i 3D z modeli CAD SolidWorks. Zawiera wygląd, który jest zestawem właściwości określających sposób wyświetlania powierzchni obiektu.

Pliki P2M mogą określać właściwości podświetlania, przezroczystości lub odbicia. Mogą też zawierać tekstury i powtarzalne wzorce.

Pojawienia są klasyfikowane jako teksturalne, proceduralne lub hybrydowe.

Jak otworzyć plik P2M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P2M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P2M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P2M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P2M

Inne problemy z plikiem P2M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P2M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P2M:

  • plik P2M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P2M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P2M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik