• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik P2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Power2Go Image Format CyberLink

Co to jest plik P2I?

Plik obrazu dysku utworzony przez program Power2Go, płytę CD, DVD i Blu-ray. Przechowuje pełną zawartość docelowego obrazu dysku w zastrzeżonym formacie. Może być używany do nagrywania wielu płyt o tej samej zawartości. Może być również przeglądany w oprogramowaniu.

Power2Go może również zapisywać obrazy dysku w formacie .ISO.

Jak otworzyć plik P2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P2I

Inne problemy z plikiem P2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P2I:

  • plik P2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik