• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P2G

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P2G. Jeżeli chcesz otworzyć plik P2G, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P2G

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CyberLink Power2Go Project Format CyberLink

Co to jest plik P2G?

Projekt obrazu dysku stworzony przez Power2Go, aplikację do tworzenia i nagrywania płyt. Zapisano w formacie XML i przechowuje ustawienia projektu dysku CD, DVD lub Blu-ray. Służy do tworzenia dysków audio, wideo, danych lub mieszanych.

Pliki P2G pozwalają użytkownikom zapisać ustawienia projektu i edytować projekt płyty później. Mogą być wykorzystywane do generowania obrazów płyt w zastrzeżonym formacie .P2I lub w standardowym formacie .ISO.

Jak otworzyć plik P2G?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P2G jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P2G z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P2G którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P2G

Inne problemy z plikiem P2G

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P2G nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P2G:

  • plik P2G którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P2G z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P2G nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik