• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OXYGENE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OXYGENE. Jeżeli chcesz otworzyć plik OXYGENE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OXYGENE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oxygene Project Format RemObjects

Co to jest plik OXYGENE?

Plik projektu utworzony przy użyciu Oxygene, języka programowania i środowiska programistycznego wieloplatformowego. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera zależności oprogramowania, odniesienia do plików kodu źródłowego i ustawień kompilacji projektu.

Projekty OXYGENE są tworzone z rozszerzeniem Oxygene, które jest dostępne dla Microsoft Visual Studio i Delphi IDE.

Jak otworzyć plik OXYGENE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OXYGENE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OXYGENE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OXYGENE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OXYGENE

Inne problemy z plikiem OXYGENE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OXYGENE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OXYGENE:

  • plik OXYGENE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OXYGENE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OXYGENE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik