• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik OWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OutWit Hub OutWit Mashup XML Format OutWit Technologies

Co to jest plik OWM?

Mashup generowany przez Outwit, aplikację, która wydobywa i organizuje dane z internetowych źródeł. Konsoliduje informacje z wielu źródeł lub usług. Zapisano w standardowym formacie XML.

Jak otworzyć plik OWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OWM

Inne problemy z plikiem OWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OWM:

  • plik OWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik