• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OWC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OWC. Jeżeli chcesz otworzyć plik OWC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OWC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OutWit Hub OutWit Catch Db Format OutWit Technologies

Co to jest plik OWC?

Baza danych wyszukiwania lub "koszyk zbierania" generowany przez Outwit, aplikację do wydobywania i organizowania danych z internetowych źródeł. Używany podczas procesu zbierania sieci, gdy Outwit gromadzi treść.

Jak otworzyć plik OWC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OWC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OWC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OWC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OWC

Inne problemy z plikiem OWC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OWC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OWC:

  • plik OWC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OWC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OWC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik