• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik OVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Overlay Format The Overlay Maker

Co to jest plik OVR?

Nakładanie plików nakładanych przez program do tworzenia nakładek, program służący do opisu map. Obsługuje rysowane obiekty, takie jak tekst, ikony i inne grafiki wektorowe i rastrowej. Przechowuje odniesienia do rysowanych zasobów i mapy, ale nie samych plików zasobów.

Nakładki można pakować do pakietu .OpVP, który zawiera informacje o nakładce, a także rzeczywiste pliki zasobów.

Jak otworzyć plik OVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OVR

Inne problemy z plikiem OVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OVR:

  • plik OVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik