• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OVP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OVP. Jeżeli chcesz otworzyć plik OVP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OVP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Overlay Maker Package Format The Overlay Maker

Co to jest plik OVP?

Plik utworzony przez program Overlay Maker, program do rysowania map przeznaczony do planowania wojskowego. Przechowuje wszystkie obrazy map i rysowane obiekty w skompresowanym archiwum .ZIP (z rozszerzeniem ".vp"). Używany do pakowania grafiki nakładkowej wraz z mapą.

Podczas pracy nad warstwą można utworzyć pakiet nakładek, wybierając Plik i rarr. Zasoby nakładki na pakiet.

Jak otworzyć plik OVP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OVP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OVP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OVP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OVP

Inne problemy z plikiem OVP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OVP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OVP:

  • plik OVP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OVP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OVP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik