• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Search Connector Format Microsoft

Co to jest plik OSDX?

Plik instalacyjny dla programu Search Connector (plik .SEARCHCONNECTOR-MS) w systemie Microsoft Windows. Zawiera informacje o opisie miejsca zdalnego magazynowania. Instaluje program Search Connector w systemie Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać zdalne lokalizacje w Eksploratorze Windows. Przydatne do konfigurowania zdalnych środowisk pracy biurowej.

Jeśli otrzymasz plik OSDX, możesz go dwukrotnie kliknąć, a system Windows zainstaluje łącznik wyszukiwania w następującym katalogu: [użytkownik] wyszukiwania. Możesz otworzyć zainstalowany sterownik wyszukiwania, aby przeglądać zdalną lokalizację. Należy zauważyć, że pliki SEARCHCONNECTOR-MS rzeczywiście pojawiają się jako foldery, ponieważ system Windows nie wyświetla ich rozszerzenia.

"OSD" w OSDX oznacza OpenSearch Description, a "X" oznacza format XML, formatowanie używane w plikach OSDX.

Jak otworzyć plik OSDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSDX

Inne problemy z plikiem OSDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSDX:

  • plik OSDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik