• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ORG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ORG. Jeżeli chcesz otworzyć plik ORG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ORG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Organiser Format N/A

Co to jest plik ORG?

Plik ORG to plik danych utworzony przez program Lotus organizer, program służący do zarządzania informacjami osobistymi. Zawiera informacje takie jak kalendarz, kontakty, lista rzeczy do zrobienia i planista.

Format pliku ORG był pierwszym formatem używanym przez program Lotus Organizer. Poniższa lista zawiera każdą wersję programu Lotus Organizer i format pliku używanej wersji:

Wersja 1 i 1.1 - format pliku ORG Wersja 2 - format pliku .OR2 Wersja 97 (3.1) - format pliku .OR3 Wersja 97 GS (4 i 4.1) - format pliku .OR4 Wersja 5 - format pliku .OR5 Wersja 6 -. Format plików OR6

Program Lotus Organizer został przerwany w 2013 i nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik ORG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ORG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ORG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ORG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ORG

Inne problemy z plikiem ORG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ORG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ORG:

  • plik ORG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ORG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ORG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik