• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OR6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OR6. Jeżeli chcesz otworzyć plik OR6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OR6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Organizer Data Format IBM

Co to jest plik OR6?

Plik danych utworzony za pomocą programu Lotus Organizer, osobistego menedżera informacji (PIM) przeznaczonego do wykorzystania jako elektroniczny planarz dnia. Może zawierać kalendarz, listę kontaktów, listy rzeczy do zrobienia, rekordy połączeń, notatki i inne informacje.

Program Lotus Organizer 6 jest częścią produktu IBM Lotus SmartSuite lub jako samodzielna aplikacja.

Jak otworzyć plik OR6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OR6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OR6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OR6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OR6

Inne problemy z plikiem OR6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OR6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OR6:

  • plik OR6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OR6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OR6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik