• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OR4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OR4. Jeżeli chcesz otworzyć plik OR4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OR4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Organizer Data Format IBM

Co to jest plik OR4?

Plik Organizator utworzony za pomocą programu Lotus Organizer, programu do zarządzania informacjami osobistymi (PIM). Zawiera listę kontaktów, kalendarz, listę rzeczy do zrobienia, rekord połączeń i inne informacje.

Lotus Organizer 97 GS został dołączony jako część produktu IBM Lotus SmartSuite 97 GS.

Jak otworzyć plik OR4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OR4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OR4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OR4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OR4

Inne problemy z plikiem OR4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OR4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OR4:

  • plik OR4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OR4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OR4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik