• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Organization Chart File Format Insperity Business Services

Co to jest plik OPX?

Struktura organizacyjna stworzona przez OrgPlus. Służy do tworzenia wizualnych diagramów informacji o zatrudnieniu, które mogą być udostępniane wielu użytkownikom. Mogą być tworzone za pomocą OrgPlus Enterprise, Professional, Standard lub OnDemand.

Jak otworzyć plik OPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OPX

Inne problemy z plikiem OPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OPX:

  • plik OPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik