• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik OPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Profile Settings Format Microsoft

Co to jest plik OPS?

Plik ustawień używany przez Kreator profilu pakietu Microsoft Office (proflwiz.Exe), program służący do konfigurowania informacji o użytkownikach dla programów pakietu Microsoft Office. Nieużywane przez ostatnie wersje pakietu Microsoft Office.

Jak otworzyć plik OPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OPS

Inne problemy z plikiem OPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OPS:

  • plik OPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik