• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OPML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OPML. Jeżeli chcesz otworzyć plik OPML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OPML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OPML Outline Processor Markup Language File Format N/A

Co to jest plik OPML?

Dokument konspektu napisany w języku OPML (Outline Processor Markup Language). Służy do wymiany list kanałów internetowych (takich jak pliki .RSS) między agregatorami kanałów sieci Web. Wykorzystywane również do innych ogólnych celów.

Każdy plik OPML zawiera następujące elementy XML: wersja OPML - głowa eG "1.0" - zawiera metadane, które opisują treść treści - zawiera treść obrysu konturu - zawiera linię w zarysie

Jak otworzyć plik OPML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OPML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OPML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OPML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OPML

Inne problemy z plikiem OPML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OPML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OPML:

  • plik OPML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OPML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OPML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik