• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik OOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Arachne Batch Script Format Arachne

Co to jest plik OOK?

Plik używany przez Arachne, przeglądarkę internetową opartą na systemie DOS, teraz również obsługiwaną dla Linuksa. Używa tego samego formatu, co plik .BAT i zapisuje skrypty, które są używane do otwierania programów DOS z poziomu przeglądarki sieci Web.

Jak otworzyć plik OOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OOK

Inne problemy z plikiem OOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OOK:

  • plik OOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik