• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ONTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ONTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ONTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ONTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TheWord Encrypted Module Format theWord Bible Software

Co to jest plik ONTX?

Plik używany przez wolnego oprogramowania Biblii. Przechowuje tłumaczenie Biblii w zaszyfrowanym formacie. Różniczki z pliku .ONT, które nie korzystają z szyfrowania. Umożliwia użytkownikom i dostawcom zewnętrznym ochronę ich wersji Biblii.

Pliki ONTX są często rozpowszechniane jako pliki wykonywalne ".Ontx.Exe", które podczas instalacji są instalowane samoczynnie.

Jak otworzyć plik ONTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ONTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ONTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ONTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ONTX

Inne problemy z plikiem ONTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ONTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ONTX:

  • plik ONTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ONTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ONTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik