• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ONT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ONT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ONT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ONT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TheWord Module Format theWord Bible Software

Co to jest plik ONT?

Plik używany przez wolnego oprogramowania Biblii. Przechowuje kopię Starego i Nowego Testamentu. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera znaczniki, które znaczą biblijny tekst w formacie rozpoznawanym przez WORD. Zawiera również tytuł, opis i wersję. Służy do dystrybucji cyfrowych kopii Biblii.

Pliki ONT są najczęściej rozpowszechniane jako pliki wykonywalne ".Ont.Exe", które są automatycznie instalowane podczas otwierania wersji Biblii.

Jak otworzyć plik ONT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ONT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ONT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ONT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ONT

Inne problemy z plikiem ONT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ONT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ONT:

  • plik ONT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ONT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ONT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik