• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OND. Jeżeli chcesz otworzyć plik OND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Format IBM

Co to jest plik OND?

Zwykły SMS lub notatka utworzona za pomocą programu Lotus Notes, programu poczty elektronicznej i organizacji opracowanego przez firmę IBM. Zapisano w formacie "minimalistycznym", który zawiera domyślny widok i jest zoptymalizowany pod kątem efektywnego transportu.

Jak otworzyć plik OND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OND

Inne problemy z plikiem OND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OND:

  • plik OND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik