• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OMCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OMCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik OMCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OMCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Office Manager Access Format Krekeler

Co to jest plik OMCS?

Plik tekstowy zawierający link do archiwum dokumentów pakietu Office Manager (plik .OMP) przechowywany na serwerze SQL Server. Zapisuje parametry dostępu SQL Server. Służy do łączenia się z bazą danych.

Jak otworzyć plik OMCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OMCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OMCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OMCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OMCS

Inne problemy z plikiem OMCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OMCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OMCS:

  • plik OMCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OMCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OMCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik